0
years on the market
0
clients
0
pallet places
0
pieces per day
> we operate comprehensively > from idea to implementation >

Packaging design
and
manufacturing

Purchase
of subsidiary
materials

Packing of sealed
and
unsealed products

Warehousing

Transport
coordination

OUR COMPANY​

9,2 mln €

net sales in 2023

over 200

employees

1.900 m2

of working area

4.500 m2

of warehouse

Infrastructure
The total area of our facility is 15,000 m² of fenced and paved grounds. We possess a multifunctional high standard building, featuring a dedicated production area of 1,900 m² and a warehouse space of 4,500 m². The facility is modular, divided into production zones and sections for diverse purposes.
Both the entire premises and the integrated production-warehouse building are our property.

Comanufacturing

Copacking
Infrastructure
Infrastructure
Całkowity obszar naszego zakładu to 15.000 m² ogrodzonego i utwardzonego terenu. Posiadamy wielofunkcyjny budynek o wysokim standardzie z wydzieloną strefą produkcyjną o powierzchni 1.900 m² i 4.500 m² powierzchni magazynowej. Obiekt ma charakter modułowy, co umożliwia jego podział na strefy i sekcje o zróżnicowanym przeznaczeniu.
Cały teren oraz zintegrowany budynek produkcyjno-magazynowy są naszą własnością.
more
Machinery Park
Machinery Park
Park maszynowy, który jest naszą własnością pozwala w szybki i efektywny sposób realizować procesy copackingu i comanufacturingu. Maszyny dozujące pozwalają na precyzyjne odmierzanie określonej ilości danego towaru. Maszyny foliujące umożliwiają estetyczne zabezpieczanie towaru folią, bądź stworzenie pakietu. Natomiast maszyny etykietujące zapewniają dowolne oznaczanie produktów jednostkowych i zbiorczych.
Dysponujemy technologicznie zaawansowanymi maszynami, które umożliwiają nam pakowanie różnego rodzaju produktów - sypkie, susze, pasty i płyny.
more
Sustainability
Sustainability
Do ekologii podchodzimy kompleksowo. Zasilamy zakład odnawialnymi źródłami energii i dokładnie segregujemy wszystkie odpady. Od 20 do 40% zapotrzebowania prądowego jest zaspokajane przez własne panele fotowoltaiczne. 100% folii i papieru z procesów produkcyjnych trafia do recyklingu.
Działamy ekologicznie i na rzecz podmiotów ekologicznych. Posiadamy aktualną Certyfikację Oleju Palmowego oraz Certyfikat Pakowania Produktów Ekologicznych.
more
Laboratorium i projektowanie
Laboratorium i projektowanie
Naszym Klientom oferujemy działania preprodukcyjne w stosunku do copackingu i comanufacturingu. Dotyczą one zarówno opracowania i optymalizacji receptur produktów spożywczych, w tym suplementów diety, jak również doboru odpowiednich opakowań.
Do wskazanych przez Klientów wsadów technologicznych określamy możliwe do zastosowania rodzaje i wielkości opakowań. Jesteśmy w stanie zaproponować optymalizację istniejących, jak i opracowanie zupełnie nowych opakowań - zarówno jednostkowych, jak i zbiorczych. Koordynujemy produkcję opakowań z wysokiej jakości tektury i laminatów.
more
Nagrody i wyróżnienia
Nagrody i wyróżnienia
Nasza działalność jest ceniona i doceniana! Jako efektywna polska firma rodzinna z 20-letnim doświadczeniem jesteśmy zauważani i nagradzani w ogólnopolskich konkursach biznesowych. Każda nagroda i wyróżnienie to dla nas swoiste podziękowanie za zaangażowanie, sumienność oraz rzetelność, które wkładamy w realizację projektów.
Jesteśmy wielokrotnymi laureatami najbardziej wiarygodnych i najpopularniejszych rankingów firm w Polsce: #GazeleBiznesu oraz #DiamentyForbesa.
more
Business environment and social responsibility
Business environment and social responsibility
Jako polska firma rodzinna, doskonale rozumiemy potrzebę zaangażowania społecznego - zarówno pośrednio, jak i bezpośrednio. Wszystkim naszym pracownikom zapewniamy stabilne warunki pracy i rozwoju. Szanujemy ich różnorodność narodowościową, językową i kulturową.
Świadomie funkcjonujemy w otoczeniu społecznym i angażujemy się w jego rozwój na trzech poziomach. Reagujemy na potrzeby naszych pracowników, angażujemy się w życie miasta i powiatu oraz wspieramy ogólnopolskie fundacje.
more
QUALITY MANAGEMENT​

IFS

International
Food Standard

ORGANIC

Euro Leaf

RSPO

Certified Sustainable
Palm Oil

HACCP

Hazard Analysis and
Critical Control Point

IFS

International
Food Standard

ORGANIC

Euro Leaf

RSPO

Certified Sustainable
Palm Oil

HACCP

Hazard Analysis and
Critical Control Point

Work in our company is organized on a two-shift brigade system.

Dividing the working area into production sections enables the simultaneous execution of up to 20 orders, ensuring both safety and high-quality packaging of products.

System brygadowy daje możliwość równoległej realizacji do 20 zleceń równocześnie, przy zachowaniu wysokiej  wydajności i minimalizacji błędów produkcyjnych.

Workflow Organization
Workflow Organization
Work in our company is organized on a two-shift brigade system.
Dividing the working area into production sections enables the simultaneous execution of up to 20 orders, ensuring both safety and high-quality packaging of products.
more
Safety
Safety
We understand safety as the protection of entrusted goods, as well as the health and lives of our employees.
The entire company premises and all its resources are continuously monitored 24/7. The monitoring system consists of three independent, complementary elements.
more
Quality Monitoring
Quality Monitoring
The quality of production processes at the plant is comprehensively and continuously monitored.
We validate internal quality regulations with international certificates in the field of production and storage of FMCG products.
more
Good Manufacturing Practices
Good Manufacturing Practices
Implementing of GMP allows us to ensure high standards of copacking and comanufacturing for our clients.
The goal of Good Manufacturing Practices in our company is to adhere to the highest standards of workplace hygiene, ensuring the quality and standarisation of our products.
more
Good Hygiene Practices
Good Hygiene Practices
Implementing of GHP ensures the safety of packaging entrusted food products.
Good Hygienic Practices represent a comprehensive system of actions undertaken in our facility to meet and control all stages of copacking and comanufacturing of food.
more
WE PACK WITH PASSION​

LEADING FMCG MANUFACTURERS TRUST US